Tylko 10 dni

500-lecie Kaczor. Wystawa „Wiara naszych przodków - co przetrwało”.

Jeszcze przez 10 dni można w kościele pw. bł. F.Siedliskiej w Kaczorach oglądać wystawę „Wiara naszych przodków - co przetrwało”, przygotowaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Kaczor i Okolic na 500-lecie Kaczor.
Wystawa czynna jest do niedzieli, 24 lutego 2013 r. (włącznie). Zwiedzać ją można przed wszystkimi Mszami św. i po nich. Msze odbywają się w dni powszednie (łącznie z sobotą) o 8.00 i 18.00, w niedzielę o 8.00, 9.30, 11.00, 16.00. Przed każdą Mszą i po niej członkowie organizatora wystawy pełnią dyżury. Można zadać pytanie. Wstęp wolny.
Wystawę można zwiedzać również poza godzinami Mszy św.: zbiorowo oraz indywidualnie. Osoby chcące ją zobaczyć w tym czasie proszone są o kantakt pod tel. 510 604 415 (tel. Stowarzyszenia Przyjaciół Kaczor i Okolic).
Chętni mogą nabyć pakiet 6 pocztówek (cena pakietu 10 zł) z historycznymi widokami Kaczor. Jest np. pocztówka z fotografią kościoła z 1928 r., czy też inna, ze zbiorową  fotografią członków Straży Pożarnej z ok. 1935 r. Na rewersie pocztówek umieszczone są informacje o fotografiach.
(Pakiety pocztówek to sprzedawane, zgodnie z § 5  ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, cegiełki, z których dochód przeznaczony jest na realizację statutowych celów Stowarzyszenia.)

 

Konkurs

Podziel się z nami swoimi starymi zdjęciami

Czekam na wasze stare zdjęcia, którymi moglibyście się z nami podzielić. Poszukaj zdjęcia i prześlij do nas, my klika najciekaszyszych znalezisk nagrodzimy.

Czytaj więcej...