Spotkanie z synem żołnierza wyklętego

Kaczorscy Patrioci zapraszają

Z okazji V Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Kaczorscy Patrioci zapraszają na spotkanie z Dariuszem Żurkiem, synem żołnierza wyklętego. Spotkanie odbędzie się  w piątek, 24 lutego 2017 r.,  o godz.17:00, w salce Urzędu Gminy w Kaczorach.


Oto treść zaproszenia, które Kaczorscy Patrioci zamieścili na swoim Facebooku:

Zbliża się Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, a to oznacza, że już po raz V w naszym regionie odbywać się będą Pilskie Obchody Dni Żołnierzy Wyklętych. Z kolei my, trzeci rok z rzędu przygotowujemy dla Was prelekcję związaną z działalnością podziemia antykomunistycznego. Tym razem naszą gminę odwiedzi pan Dariusz Żurek, który opowiadając o żołnierzach niezłomnych, najwięcej uwagi poświęci swojemu ojcu Janowi Żurkowi ps. Groźny. 
Spotkanie odbędzie się już w tym tygodniu, w piątek 24 lutego, o godzinie 17:00, w salce Urzędu Gminy w Kaczorach (zejście do salki znajduje się zaraz przy wejściu do urzędu). Serdecznie Was zapraszamy!

Konkurs

Podziel się z nami swoimi starymi zdjęciami

Czekam na wasze stare zdjęcia, którymi moglibyście się z nami podzielić. Poszukaj zdjęcia i prześlij do nas, my klika najciekaszyszych znalezisk nagrodzimy.

Czytaj więcej...